Interaktywne Centrum Edukacji Przeciwpożarowej

Interaktywne Centrum Edukacji Przeciwpożarowej w Lublinie

Zapisy na zajęcia w Interaktywnym Centrum Edukacji Przeciwpożarowej – ,,Ognik”,

 

Zapisy na zajęcia w Interaktywnym Centrum Edukacji Przeciwpożarowej – ,,Ognik”,

znajdującym się na terenie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, przy ul. Antoniego Szczerbowskiego 6.

Zgłoszenia grupy zorganizowanej (minimum 15 osób maksimum 30 osób) należy dokonać za pomocą kalendarza znajdującego się poniżej. Proszę o wybranie dostępnej daty (zielone okienko) oraz uzupełnienie dokładnych danych grupy. Terminy pojawiają się na około trzy miesiące do przodu każdego 1-szego dnia miesiąca. Zajęcia w ICEP rozpoczynają się o godzinie 9.00, (czas zajęć to około 2 godziny). Niekompletne zgłoszenia będą odrzucane. Po wysłaniu formularza, proszę poczekać na komunikat:  „Dziękujemy za rezerwacje online. Wyślemy  Ci potwierdzenie twojej rezerwacji najszybciej jak to będzie możliwe.” ( komunikat ukazuje się dopiero po ok. 30 sekundach).  Funkcjonariusz KM PSP w Lublinie po zapoznaniu się ze zgłoszeniem odeśle informację zwrotną o potwierdzeniu bądź odrzuceniu rezerwacji.

Warunkiem odbycia wizyty w ICEP jest wysłanie minimum na pięć dni (roboczych) przed planowanymi zajęciami wypełnionej karty zgłoszenia, listy uczestników oraz podpisanej klauzuli informacyjnej na adres e-mail KM PSP w Lublinie: sekretariat@kmpsp.lublin.pl. W przypadku braku dokumentacji wizyta w ICEP będzie odwołana o czym zostaną Państwo poinformowani e-mailowo.

Zachęcamy do zapoznani się z regulaminem ICEP.

W pomieszczaniach sali obowiązuje zmiana obuwia. Dla najmłodszych mamy przygotowane mundurki strażackie.

W związku z wieloma pytaniami, uprzejmie informujemy, że zajęcia w ICEP są bezpłatne.

W przypadku dodatkowych pytań, bądź rezygnacji z zajęć proszę o kontakt drogą e-mail: magdalena.gorzel@kmpsp.lublin.pl lub pod nr. tel. (81) 535 13 24.

Wejście do Interaktywnego Centrum Edukacji Przeciwpożarowej jest oznakowane tablicą z logiem oraz pełną nazwą i znajduje się pod zadaszeniem na południowej ścianie budynku Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie przy ul. Antoniego Szczerbowskiego 6. Najłatwiej trafić mijając szlaban wjazdowy i kierując się w stronę placu wewnętrznego naszej komendy (poniżej zdjęcia).

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
Dostępne
17
-
Zarezerwowane
17
-
Oczekujące
Skip to content