Straż pożarna oraz wrak samochodu

Zdarzenia drogowe w rejonie działania JRG w Bełżycach

11 kwietnia 2021 roku strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bełżycach trzykrotnie wyjeżdżali do zdarzeń drogowych.

 

O godzinie 16:20 w podlubelskim Maryninie samochód osobowy marki Audi uszkodził znaki drogowe, barierę energochłonna oraz latarnię uliczną. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Nie wymagali oni pomocy medycznej. W działaniach brał udział zastęp z JRG w Bełżycach oraz OSP Kozubszczyzna.

 

Dwie i pół godziny później w Malinowszczyźnie, gmina Bełżyce doszło do dachowania samochodu osobowego marki Mazda. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem zastępów i nie wymagał pomocy medycznej. W wyniku zdarzenia doszło do pożaru w komorze silnika pojazdu. Ugaszono go jednym prądem wody. W działaniach ratowniczych brały udział zastępy z JRG w Bełżycach, JRG w Opolu Lubelskim oraz OSP Osiny.

 

O godzinie 23:00 w miejscowości Sporniak w gminie Konopnica doszło do kolejnego dachowania samochodu osobowego. Osiemnastolatek, który prowadził pojazd został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z JRG w Bełżycach oraz OSP Kozubszczyzna.

 

Zdjęcia: mł. bryg. Adam Pietrzak

Opracowanie: st. kpt. Andrzej Szacoń

 

Skip to content