Załadunek nakrętek zebranych w ramach akcji ?Zakrętkożercy? dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

W dniu 15 września 2016 roku druhny oraz druhowie z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Moszenkach, Pawlinie, Płouszowicach, Radawcu Dużym i Strzeszkowicach oraz funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Lublinie wzięli udział w akcji załadunku nakrętek zebranych w Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia przy ul. Lędzian w Lublinie. Wspólnymi siłami udało się sprawnie i szybko przeprowadzić załadunek zebranych nakrętek i całkowicie zapełnić przyczepę ciężarówki. Dzięki nakrętkom dostarczanym przez mieszkańców Lublina i okolic, hospicjum stara się spełniać marzenia swoich małych podopiecznych. Szczegóły dotyczące akcji „Zakrętkożercy” oraz wykaz i adresy pojemników, do których możemy dostarczać nakrętki znajduje się na stronie Hospicjum (link poniżej).

tekst/foto: mł. ogn. Marcin Rozwałka