Rozbite samochody osobowe oraz wóz strażacki i ambulans

Wypadki drogowe w dniu 11 lutego 2021 roku

Występujące w dniu 11 lutego 2021 roku niesprzyjające warunki atmosferyczne miały wpływ na zwiększoną liczbę interwencji w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Na terenie działania Komendy Miejskiej PSP w Lublinie doszło do 5 wypadków drogowych, przy których interweniowały jednostki ochrony przeciwpożarowej. W zdarzeń rannych zostało sześć osób, w tym jedno dziecko.

 

O godzinie 8:00 doszło do dachowania samochodu osobowego przy ul. Osmolickiej w Lublinie. W wyniku zdarzenia ranny został mężczyzna w wieku 25 lat. W działaniach brało udział dwa zastępy z JRG Nr 2 w Lublinie.

 

O godzinie 14:05 doszło do wypadku dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Majdan Starowiejski, gmina Zakrzew. W wyniku zdarzenia ranna została kobieta w wieku 55 lat. W działaniach brało udział dwa zastępy z JRG w Bychawie oraz zastęp OSP Zakrzew.

 

O godzinie 15:00 w miejscowości Płouszowice Kolonia na obwodnicy Lublina doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego oraz czterech pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, w tym jedno dziecko. W działaniach brało udział dwa zastępy z JRG Nr 1 w Lublinie oraz OSP Płouszowice.

 

O godzinie 16:00 na drodze serwisowej obwodnicy Lublina w miejscowości Rudnik, gmina Wólka samochód osobowy uderzył w ogrodzenie. W wyniku zdarzenia ranna została kobieta w wieku 50 lat. W działaniach brało udział dwa zastępu z JRG Nr 4 w Lublinie.

 

Natomiast o godzinie 16:06  na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Romantyczną w Lublinie doszło do zderzenie trzech pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kobieta w wieku 35 lat. W działaniach brały udział dwa zastępy z JRG Nr 1 oraz zastęp z JRG Nr 2 w Lublinie.

 

Opracowanie: st. kpt. Andrzej Szacoń

Zdjęcia: JRG Nr 1 w Lublinie/JRG Nr 2 w Lublinie/OSP Zakrzew

 

Skip to content