Wyjazdowe posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Lublinie

W dniach 28.02-03.03.2017r. w Poroninie odbyło się wyjazdowe posiedzenie ZW ZE i RP RP w Lublinie w którym udział wzięli członkowie ZW, Prezesi Kół i członkowie Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej. Koszt wyjazdu (w tym nocleg i wyżywienie) na posiedzenie i udział w miejscowych wycieczkach do basenów termalnych opłacili uczestnicy posiedzenia. Posiedzeniu przewodniczył Prezes Stanisław Marek. W trakcie obrad:

– wysłuchano sprawozdań z działalności Zarządu Wojewódzkiego
i Wojewódzkiej Komisji Rewizyjnej za rok 2016:

– dokonano analizy realizacja funduszu socjalnego emerytów i rencistów pożarnictwa w 2016 roku i porównano z latami ubiegłymi,

– przedstawiono analizę rocznych sprawozdań z Kół,

– przedstawiono sprawozdanie finansowe i informację o realizacji składek członkowskich przez koła i zarząd wojewódzki za rok 2016,

– poinformowano o odznaczeniach i wyróżnieniach przyznanych w 2016r.,

– poinformowano o podejmowanych działaniach przez Zarząd Główny,

– omówiono ustalenia dokonane na prezydium ZW dotyczące dokumentowania historii Związku w woj. lubelskim.

W chwilach wolnych, między zajęciami, korzystaliśmy z kąpieli termalnych, zwiedziliśmy Zakopane. Wieczorem czas wolny spędzaliśmy przy grillu i muzyce, wspominając wcześniejsze wyjazdy na narady i wycieczki zagraniczne.

W wyjazdowym posiedzeniu uczestniczyli członkowie Koła z Lublina: Stanisław i Lidia Marek, Elżbieta Błaszczyk, Adam Skowronek, Krzysztof Wójcik, Halina Kamińska, Janina Żochowska, Mieczysław Piejak i Paweł Dworak.

 

Opracował: Paweł Dworak

Zdjęcia: Adam Skowronek

Skip to content