Sesja Rady Miasta Lublin 28 czerwca 2012.

W dniu 28 czerwca 2012 r. w trakcie sesji Rady Miasta Lublin wręczone zostały medale Prezydenta Miasta Lublin dla Komendanta Miejskiego PSP w Lublinie st. bryg. Mirosława Hałasa oraz Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk, uhonorował Komendanta i kierowaną przez niego Komendę w podziękowaniu i w dowód uznania za „wieloletnią służbę na rzecz Miasta Lublin, wysiłek, wytrwałość i zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa jego mieszkańców.” Było to także okazją do podsumowania 20-lecia współpracy komendy z samorządem miasta, a medale są potwierdzeniem pozytywnej oceny pracy lubelskich strażaków na rzecz społeczności Lublina.

 

W trakcie uroczystości wręczone zostały także pamiątkowe medale z okazji 20–lecia Państwowej Straży Pożarnej dla osób wnoszących szczególny wkład w budowanie bezpieczeństwa na terenie miasta. Pamiątkowe medale z rąk Komendanta Miejskiego otrzymali: Przewodniczący Rady Miasta – Piotr Kowalczyk, Skarbnika Miasta – Irena Szumlak, wicedyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Nr 2 w Lublinie – Benon Bujnowski. W obchodzonych w maju br. uroczystościach Dnia Strażaka, pamiątkowym medalem z okazji 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej uhonorowany został min. Prezydent Miasta Lublin – Krzysztof Żuk.    

W tym samym dniu w Ratuszu otwarta została także wystawa zdjęć, obrazującą działalność Komendy Miejskiej PSP Lublinie, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz więcej …

Skip to content