Powiatowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Stadion przy Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Pszczelej Woli był tradycyjnie areną rozegrania Powiatowych Młodzieżowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych według regulaminu CTIF. W zmaganiach, które miały miejsce 6 czerwca br., udział wzięły 2 drużyny dziewczęce oraz 9 drużyn chłopięcych. Młodzi strażacy w trakcie zawodów zmierzyli się z dwiema konkurencjami: rozwinięciem bojowym oraz biegiem sztafetowym na 400 m z przeszkodami.

 

Przegrywają jedynie nieobecni, w związku z czym wszystkie drużyny, które wystartowały w zawodach są zwycięzcami. Najlepszy wynik w kategorii chłopców osiągnęła MDP z OSP Radawiec Duży, a w kategorii dziewcząt MDP z OSP Bełżyce. Gratulujemy! Drużyny te będą reprezentowały powiat lubelski na zawodach szczebla wojewódzkiego.

 

Wręczenia pamiątkowych medali wszystkim uczestnikom oraz nagród najlepszym drużynom dokonali: Starosta Lubelski Pan Zdzisław Antoń, Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Lublinie Pan mł. bryg. Rafał Goliszek oraz Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP Pan Bartosz Dąbrowski.

 

Organizatorem zawodów był Oddział Powiatowy Związku OSP RP oraz KM PSP w Lublinie. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Lublinie, natomiast sponsorem zawodów ZZOK w Bełżycach Sp. z o. o.

 

Zdjęcia: kpt. M. Rozwałka

Opracowanie: st. kpt. Andrzej Szacoń

Skip to content