Dwie osoby ranne w wyniku wypadku na al. Witosa

W poniedziałek po godzinie 22 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 3 w Lublinie zostali zadysponowani do wypadku drogowego, który miał miejsce na al. Witosa w Lublinie. W wyniku zderzenia pojazdów osobowych marek Toyota oraz Skoda dwie osoby zostały ranne. W momencie dojazdu na miejsce zastępów PSP osoby poszkodowane znajdowały się pod opieką ratowników medycznych, którzy byli świadkami zdarzenia. W wyniku wypadku mężczyzna kierujący Toyotą został zakleszczony we wraku pojazdu. W celu wykonania dostępu do poszkodowanego strażacy musieli wykorzystać sprzęt hydrauliczny. Dwie osoby podróżujące Skodą samodzielnie opuściły pojazd. Przybyłe na miejsce zdarzenia Zespoły Ratownictwa Medycznego przetransportowały dwóch mężczyzn do szpitala. Na czas prowadzenia działań ruch pojazdów w kierunku Świdnika został zablokowany.

W działaniach ratowniczych brały udział dwa zastępy z JRG Nr 3 w Lublinie, Policja oraz Pogotowie Ratunkowe.

Zdjęcia: st. asp. Emil Genca