Auto osobowe w przydrożnym rowie

Cztery osoby ranne w wyniku wypadku

Cztery osoby zostały ranne w wyniku wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej numer 835 w miejscowości Krzczonów w dniu 17 maja 2021 roku. W momencie dojazdu na miejsce zdarzenia zastępu z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bychawie, zastano zniszczony samochód osobowy znajdujący się w przydrożnym rowie. Cztery osoby podróżujące autem przebywały na zewnątrz. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy medycznej osobom poszkodowanym. W związku z poniesionymi obrażeniami dwie osoby dorosłe oraz dwoje dzieci przetransportowano do szpitala. Na czas trwania działań ratowniczych wstrzymano ruch pojazdów w obu kierunkach.

W działaniach brały udział dwa zastępy PSP oraz jednostka OSP z Piotrkowa, a także cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Zdjęcia: asp. sztab. Sławomir Kaźmirski