Wypadek na al. Witosa

Cztery osoby, w tym dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat, przetransportowano do szpitali w w związku z wypadkiem drogowym, do jakiego doszło w środowe popołudnie na al. Witosa w Lublinie. Przybyłe na miejsce zdarzenia zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 3 zastały trzy uszkodzone samochody osobowe oraz pięć osób znajdujących się poza pojazdami. Osoby te znajdowały się pod opieką Zespołów Ratownictwa Medycznego. We wraku samochodu Ford Mondeo znajdowała się zakleszczona kobieta. Strażacy przy wykorzystaniu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do uwięzionej osoby i wspólnie z ratownikami medycznymi ewakuowali ją do karetki pogotowia. Akcja ratownicza trwała 1,5 godziny. Uczestniczyły w niej dwa zastępy z JRG Nr 3, a także Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Zdjęcia: ogn. Sławomir Wójtowicz