Samochód marki Audi w rowie melioracyjnym

Wypadek drogowy w Strzeszkowicach Dużych

17 lutego 2021 roku około godziny 2:00 na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Strzeszkowice Duże doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów – dostawczego oraz osobowego. W wyniku zderzenia samochody znajdowały się poza jezdnią. Citroen Jumper leżał na boku, natomiast samochód marki Audi znajdował się w rowie melioracyjnym. Strażacy udzielili pomocy medycznej kierowcy Audi, który następnie został przetransportowany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania zastępów polegały również na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz zakręceniu butli LPG w samochodzie osobowym.

W akcji brały udział zastępy z JRG w Bełżycach oraz z jednostki OSP w Strzeszkowicach Dużych.

Zdjęcia: JRG w Bełżycach